امروز شنبه , 30 تیر 1403
موزیک تیکت | سامانه فروش اینترنتی بلیت
کاربران گرامی
در این قسمت می توانید با قوانین و شرایط مربوط به استفاده از سایت موزیک تیکت آشنا شوید. خواهشمند است پیش از هر گونه اقدام در خصوص عضویت و یا خرید، ابتدا نسبت به مطالعه موارد زیر اقدام فرمائید.
 1. توجه نماييد كه از لحظه كليك بر روی دکمه خرید تا خريداري كامل بلیت (ارتباط با سامانه بانكي و انجام كامل عمليات پرداخت وجه بلیت) حداكثر 10 دقيقه زمان خواهيد داشت، چنانچه فرآیند خرید در این مدت صورت نپذیرد رزرو شما باطل شده و می بایست مجدد نسبت به رزرو بلیت اقدام نماييد.
 2. خواهشمند است در طی فرآیند خرید دقت کافی را در درج صحیح اطلاعات مورد نیاز به کار ببندید چرا که در هنگام بروز مشکل، اطلاعات مندرج ملاک عمل قرار می گیرد و فرض بر درستی اطلاعات وارد شده است. همچنین موزیک تیکت اطلاعات ثبت شده را اطلاعات مرتبط با مالک بلیت تلقی می نماید.
 3. پس از طی فرآیند خرید، موزیک تیکت اطلاعات دقیق و کامل بلیت خریداری شده را در اختیار خریدار قرار میدهد.
 4. چنانچه در فرآیند خرید بلیت، خطایی ناشی از عملکرد سامانه صورت پذیرد موزیک تیکت موظف است بدون اخذ هزینه مازاد در کوتاهترین زمان نسبت به صدور بلیت برای خریدار اقدام نماید.
 5. کاربران می توانند برای آگاهی از نحوه استفاده از بلیت، با واحد امور مشتریان موزیک تیکت تماس برقرار نمایند. پس از صدور بلیت، امكان استرداد وجه، بازگرداندن و یا تعویض بلیت، به هیچ نحو میسر نمی باشد.
 6. مسئوليت حفظ و نگهداري بلیت بر عهده خريدار می باشد و برگزاركنندگان هيچگونه مسئوليتي در خصوص گُم، مخدوش و كُپی شدن بلیت ندارند.
 7. بلیت صادر شده قابل انتقال به غیر نمي باشد.
 8. در صورتی که تعداد صندلی های انتخابی بیش از یک باشد ، لازم است مشخصات ثبت شده روی بلیت با مشخصات حداقل یک نفر از شرکت کنندگان مطابقت داشته باشد.
 9. توجه داشته باشید که ورود افراد به سالن از طریق چک نمودن بارکد مندرج بر روی بلیت صورت می پذیرد لذا جهت پرهیز از وقوع هرگونه پیشامد، دقت کافی را در چاپ یا ذخیره بلیت به صورت الکترونیکی به کار بندید.
 10. در صورت مفقود یا مخدوش شدن بلیت، میتوانید با مراجعه به سایت موزیک تیکت و ورود به پروفایل کاربری خود، نسبت به دریافت مجدد آن اقدام نمایید.
 11. همراه داشتن كارت ملي خريدار بلیت جهت مطابقت با مشخصات دارنده بلیت در هنگام ورود به محل اجراي برنامه الزامي می باشد.
 12. در صورت مشاهده بلیت جعلی، دارنده آن به مرجع قضایی-انتظامی مستقر در محل برگزاری تحویل و با وی مطابق قانون برخورد خواهد شد.
 13. فروش بلیت برنامه ها در تاریخ معین شروع و به پایان خواهد رسید. بدیهی است در صورت عدم استفاده از بلیت در زمان تعیین شده، بلیت فاقد اعتبار خواهد بود.
 14. خواهشمند است به محدوديت های سني مرتبط با هر برنامه توجه نموده و از خرید بلیت برای افراد زیر سن معین شده پرهیز نمایید.
 15. این سایت صرفا مسئولیت فروش بلیت رویداد را عهده دار می باشد و هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای رویداد و نحوه ارائه سرویس توسط برگزارکنندگان و مسئولان اجرایی ندارد.
 16. تمامی خدمات این سایت دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعالیت این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
 17. عضویت و یا خرید از موزیک تیکت به منزله مطالعه و قبول کلیه شرایط و قوانین مندرج در سایت میباشد.
 18. در صورت لغو یا موکول به آینده شدن رویدادی که فرآیند بلیت فروشی آن انجام پذیرفته و یا در حال انجام است، استرداد مبلغ بلیت فقط در صورت تصمیم برگزارکنندگان رویداد از طریق این سایت میسر خواهد بود. در غیر اینصورت خریداران می بایستی جهت اطلاع از آخرین وضعیت و یا دریافت وجه واریزی خود با برگزارکننده رویداد تماس حاصل نمایند. بدیهی است موزیک تیکت هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاع رسانی و یا استرداد وجوه واریزی بابت رویدادهای لغو شده نخواهد داشت.
 19. لطفا 30 دقيقه پيش از آغاز برنامه در محل اجرا حضور بهم رسانید. دربهاي محل اجرا همزمان با آغاز برنامه بسته خواهند شد. در صورت تاخير امکان ورود و يا استرداد مبلغ پرداختی میسر نخواهد بود.
 20. به کارگیری هرگونه ابزار ضبط صدا و تصویر، عکاسی و استفاده از تلفن همراه در هنگام اجرای رویداد ممنوع می باشد.
 21. رعایت شئونات اسلامی الزامی می باشد.
 22. چنانچه به دليل عدم رعایت موارد 20 و 21 از حضور دارنده بلیت در سالن اجرا جلوگيري گردد ، موزیک تیکت هيچگونه تعهدي در خصوص جبران خسارت نخواهد داشت.
توجه داشته باشید که قوانین و مقررات ممکن است بسته به شرایط دچار تغییر یا بازنگری گردند لذا کاربران همواره می توانند با مراجعه به این صفحه در جریان آخرین تغییرات قرار گیرند.

پیگیری بلیت

در حال بارگذاری . . .
جهت دریافت بلیت، شماره پیگیری را وارد نمائید

خبرنامه ایمیلی

در حال بارگذاری . . .
ایمیل خود را وارد کنید

خبرنامه پیامکی

در حال بارگذاری . . .
شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
Music Ticket version 1.0. Copyright © 2015 - 2024.
All Rights Reserved to Music Ticket
بازدید کـــل :
431,295
بازدید امروز :
132
کاربــر آنلاین :
13
موزیک تیکت | سامانه فروش اینترنتی بلیت